Sniper Elite 3 - Poradnik, Opis przejścia

Poradnik do Sniper Elite 3 - opis przejścia wszystkich misji i zadań, mapy i porady.

Witamy w darmowym, obszernym poradniku i solucji do gry Sniper Elite 3: Afrika. W niniejszej publikacji znajdziecie pełny opis przejścia głównej części fabularnej gry oraz zadań pobocznych, w których będziesz musiał wykazać się sprytem, czujnością i pozostawaniem niewykrywalnym.

Jesteś gotowy na wspólną przygodę? Zapraszamy!

Sniper Elite 3 - Misje główne

Sniper Elite 3 - Oblężenie Tobruku
Sniper Elite 3 - Gaberoun
Sniper Elite 3 - Przełęcz Halfaja
Sniper Elite 3 - Fort Rifugio
Sniper Elite 3 - Oaza Siwa
Sniper Elite 3 - Przełęcz Kasserine
Sniper Elite 3 - Lotnisko Pont Du Fahs
Sniper Elite 3 - Fabryka Ratte

Sniper Elite 3 - Zadania poboczne, znajdźki i mapy

Sniper Elite 3 - Oblężenie Tobruku - mapa
Sniper Elite 3 - Gaberoun - mapa
Sniper Elite 3 - Przełęcz Halfaja - mapa
Sniper Elite 3 - Fort Rifugio - mapa
Sniper Elite 3 - Oaza Siwa - mapa
Sniper Elite 3 - Przełęcz Kasserine - mapa
Sniper Elite 3 - Lotnisko Pont Du Fahs - mapa
Sniper Elite 3 - Fabryka Ratte - mapa

[ wkrótce dalsza aktualizacja ]

Porady i wskazówki

- Rozpoczynając każdą misję i dostając się do nowej części lokacji powinieneś na pierwszym miejscu użyć lornetki, aby oznaczyć wszystkich przeciwników w zasięgu wzroku. Dzięki takiemu działaniu, każdy wróg zbliżający się do ciebie zostanie wyświetlony na radarze i nie będzie stanowił zaskoczenia.

- Amunicja do pistoletów z tłumikiem jest towarem deficytowym. Powinieneś przeszukiwać każde zwłoki, aby zwiększać zapasy. Jeśli jednak skończą ci się naboje, ale będziesz mógł podejść blisko napotkanego nieprzyjaciela, wykorzystaj walkę wręcz do neutralizacji.

- Gdy będziesz ranny, możesz wykorzystać bandaż lub apteczkę. Pierwszy rodzaj opatrunku zregeneruje ci dwa paski zdrowia, a drugi całość. Nie używaj apteczki, jeśli jesteś tylko delikatnie zraniony, będzie to marnotrawstwo.

- Obserwuj ikony nad zauważonymi wrogami. Jeśli kółko jest żółte, oznacza to jedynie, iż przeciwnik nabiera podejrzeń. Dopiero zamiana ikony na czerwony kolor zwiastuje atak i zaalarmowanie wszystkich okolicznych jednostek.

- Głównym sprzymierzeńcem podczas twojej misji ratowania świata będzie nie tylko karabin snajperski, ale również inne gadżety, w stylu min lądowych, pułapek i granatów. Wykorzystuj je w miarę możliwości i potrzeby.

- Nie bój się biegać, gdy zostaniesz wykryty. Lepiej ukryć się w jakimś dalszym budynku lub położyć się w krzakach i poczekać, aż przestaniesz być poszukiwany, niż nawiązywać otwartą walkę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami