Aktualizacja (10.07.2014): Polski dystrybutor Obcy: Izolacja poinformował, że dodatkowe misje, oferowane jako bonus do zamówień przedpremierowych, dostępne będą także w sklepach w naszym kraju.

Pierwszy ze scenariuszy - Spisani na straty - dodawany będzie do wszystkich preorderów. Gracze będą mogli zagrać jednym z trzech ocalałych członków załogi, zaledwie kilka chwil po śmierci Bretta. Jako Ellen Ripley, Dallas lub Parker odkryjemy Nostromo od pokładu mieszkalnego, aż do pokładu technicznego, by dzięki skoordynowanym działaniom zwabić Obcego do śluzy statku.

Druga misja - Ostatnia ocalała - dostępna jest tylko w przypadku zamówień w muve.pl. Wcielimy się w Ripley, która ma za zadanie uciec kapsułą ratunkową. Gracze muszą kierować się ku drodze powrotnej przez Nostromo w celu aktywacji sekwencji autodestrukcji i ucieczki wahadłowcem ratunkowym.

2

*

Oryginalna wiadomość (09.07.2014): Sigourney Weaver i inni aktorzy z obsady filmu „Obcy - ósmy pasażer Nostromo” z 1979 roku użyczą swoich głosów na potrzeby gry Obcy: Izolacja - ale tylko w dwóch misjach i tylko dla kopii gry zamawianych przed premierą.

Studio The Creative Assembly pracuje nad dwoma scenariuszami z oryginalną obsadą. W pierwszym wcielimy się w Parkera (Yaphet Kotto), Dallasa (Tom Skerritt) lub Ripley (Sigourney Weaver) podczas eksploracji Nostromo i poszukiwań Aliena. Ta misja dostępna jest preorderach w Wielkiej Brytanii.

Druga opcja to zadanie zatytułowane Last Survivor, gdzie zagramy jako Ripley, śpieszącą się z uruchomieniem sekwencji autodestrukcji Nostromo. W tym przypadku scenariusz oferowany będzie w określonych sklepach, ale nie wiadomo jeszcze, w których.

Obcy: Izolacja ukaże się 7 października na PC, PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

1
Ostatnia wieczerza?

Reklama