Valve szykuje transmisje dla początkujących podczas turnieju The International w Dota 2

Zwycięzca otrzyma 5 mln dol.

Gracze zainteresowani turniejem The International w Dota 2, lecz bez znajomości tajników tej rozbudowanej produkcji, będą mogli skorzystać z jednej z szykowanych przez Valve transmisji, gdzie profesjonaliści wyjaśnią wszystkie zagadnienia.

Newcomers' Broadcast - tak nazwano ten stream - dostępny będzie w sieci, w języku angielskim. Kolejne dwie planowane opcje to transmisje zakończonych już pojedynków bez spoilerów oraz International Multicast, z ciekawostkami, analizami i czterema meczami jednocześnie.

Tymczasem pula nagród turnieju The International ciągle rośnie i wynosi już ponad 10,4 mln dolarów, wspierana sprzedażą wirtualnego Kompendium.

Valve ogłosiło także, jak podzieli pieniądze dla najlepszych zespołów. Zwycięzca turnieju otrzyma imponujące 4,8 mln dol. Dla drugiej drużyny przewidziano 1,4 mln, a gracze z najniższego stopnia podium podzielą między sobą 993 tysiące dol. Kwoty będą w najbliższych tygodniach jeszcze rosły.

Zmagania rozpoczną się 18 lipca w Seattle i potrwają trzy dni.

Dota 2 to tytuł z gatunku MOBA i obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na świecie. Podstawą rozgrywki są starcia dwóch pięcioosobowych drużyn na symetrycznej mapie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami