Peter Dinklage nagra swoje kwestie w strzelance Destiny na nowo

Bungie rozwiewa obawy graczy.

Peter „Tyrion Lannister” Dinklage nagra swoje kwestie dialogowe w Destiny ponownie - zapewnili przedstawiciele Bungie na oficjalnej stronie gry.

1
Zaprojektowano nawet oficjalną koszulkę z niesławną kwestią

Dinklage użyczył głosu małemu robotowi-przewodnikowi, który towarzyszy graczom w różnych misjach i wyjaśnia ich fabularne tło. Jego występ został przez wielu użytkowników uznany za monotonny, spotkał się z dosyć chłodną reakcją.

Zdanie: „Ten czarodziej przybył z Księżyca” („That wizard came from the moon”) stało się szczególnie popularnym wyznacznikiem dyskusyjnej jakości starań aktora. Przedstawiciele Bungie postanowili nawet wykorzystać sytuację i zaprojektowali koszulkę, którą można kupić w oficjalnym sklepie.

Okazało się, że kwestie Dinklage'a nie są finalne.

- Dialogi zostały już nieco odświeżone przed testami beta. Później zostaną zaktualizowane raz jeszcze, przed premierą - zaznaczyli pracownicy Bungie. - Charakterystyczną cechą wersji alpha jest fakt, że niektóre elementy są niedokończone.

Destiny zadebiutuje 9 września na PS3, PS4, Xboksie 360 i Xbox One. Już 17 lipca rozpoczną się testy beta, będą dostępne dla posiadaczy zamówień przedpremierowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami