DLC First Light do Infamous: Second Son ukaże się 26 sierpnia - raport

AKTUALIZACJA: Sony potwierdza.

Aktualizacja (26.06.2014): Sony potwierdziło oficjalnie, że DLC First Light do Infamous: Second Son ukaże się w Europie 27 sierpnia tego roku.

Zapowiedzi towarzyszyła nowa grafika promocyjna:

2

*

Oryginalna wiadomość (25.06.2014): Wśród zapowiedzi na targach E3 pojawiło się między innymi DLC First Light do gry akcji Infamous: Second Son na PS4. Podczas konferencji Sony podano jedynie miesiąc debiutu - sierpień.

Wydaje się jednak, że oficjalny sklep PlayStation ujawnił konkretną datę premiery - 26 sierpnia. Taki termin pojawił się na stronie PSN w Stanach Zjednoczonych. Gracze z Europy będą musieli zapewne poczekać jeden dzień dłużej.

Cenę w USA ustalono na 15 dolarów (ok. 46 zł).

Samodzielny dodatek będą mogli pobrać także gracze nieposiadający podstawowej wersji tytułu. Główną bohaterką jest Abigail „Fetch” Walker, znana już z Second Son. Dziewczyna przebywa w więzieniu dla osób obdarzonych nadludzkimi mocami, wspominając dawne czasy.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami