Rockstar potrzebuje więcej czasu na przygotowanie napadów do GTA Online

„Przepraszamy za opóźnienie.”

Drużynowe napady nie pojawią się w GTA Online wiosną tego roku, jak pierwotnie planowano. Studio Rockstar zdecydowało się opóźnić premierę tych misji.

„Wiemy, że wielu fanów z niecierpliwością czeka na debiut sieciowych napadów, planowanych jeszcze na wiosnę tego roku, ale prace zajmują więcej czasu, niż pierwotnie zakładano” - napisano na oficjalnej stronie.

„Przepraszamy za to opóźnienie i ciężko pracujemy, by przygotować napady tak szybko, jak to tylko możliwe. Zawsze skupiamy się na jakości i dziękujemy za waszą cierpliwość, zrozumienie i wsparcie.”

Twórcy nie zdecydowali się na podanie nowej daty premiery. Informację o opóźnieniu podano w komentarzach pod artykułem o debiucie najnowszego rozszerzenia do GTA Online - I'm Not a Hipster.

Grand Theft Auto 5 ukazało się 17 września ubiegłego roku, a jesienią gra trafi także na PC i konsole nowej generacji, razem z wszystkimi wydanymi już rozszerzeniami.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami