Klasyczne Another World trafi w przyszłym tygodniu na konsole PlayStation

W odświeżonej wersji.

W przyszłą środę - 25 czerwca - w usłudze PlayStation Network zadebiutuje klasyczna platformówka Another World, dostępna na PlayStation 3, PS4 i PS Vita. Posiadacze Nintendo 3DS i Wii U otrzymają grę wcześniej - 19 czerwca.

Informację o tytułach ujawniła już w kwietniu niemiecka organizacja USK, przyznająca grom w tym kraju kategorie wiekowe. Wtedy mówiono także o debiucie na Xbox One, ale w przypadku tego urządzenia nie znamy jeszcze daty premiery.

Produkcja ukaże się w wersji 20th Anniversary Edition, dostępnej już na systemach iOS (w 2011 roku) i Android (2012) oraz w dystrybucji cyfrowej na PC (2013).

Odświeżona edycja wprowadza kilka usprawnień do klasycznej produkcji Delphine Software, w tym możliwość przełączania między grafiką HD i standardową oprawą, dodatkowe poziomy trudności czy ulepszone sterowanie i oprawę dźwiękową.

Oryginalne Another World ukazało się w 1991 roku. Gra opowiada historię Lestera Knighta Chaykina, który w wyniku nieudanego eksperymentu zostaje przeniesiony na planetę kosmitów.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami