Opublikowano nowy dodatek do GTA Online

Siedem samochodów i nowe misje.

GTA Online - tryb sieciowy GTA 5 - rozszerzył się o dodatek I'm Not a Hipster, zawierający między innymi ubrania i pojazdy.

Postacie założą nowe stroje, wybiorą także kolejne tatuaże, maski i style fryzur, a wszystko to inspirowane „hipsterskim” stylem.

Zawartość uzupełnia siedem pojazdów, nawiązujących do klasycznych samochodów, takich jak Golf Mk2. W sklepach Ammu-Nation znajdziemy też stylowy pistolet oraz... sztylet.

Razem z dodatkiem, studio Rockstar opublikowało 12 oficjalnych misji i napadów dla trybu sieciowego, w różnych trybach rozgrywki, w tym wyścigi czy deathmatch. Przygotowano także szereg pomniejszych poprawek. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

Grand Theft Auto 5 ukazało się 17 września ubiegłego roku, a jesienią gra trafi także na PC i konsole nowej generacji, razem z wszystkimi wydanymi już rozszerzeniami.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami