Batman: Arkham Knight ukaże się w styczniu? - raport

Ujawnia Kevin Conroy.

Aktor wcielający się w Batmana w grach studia Rocksteady - Kevin Conroy - ujawnił podczas jednego z ostatnich wywiadów, że Batman: Arkham Knight zadebiutuje w styczniu przyszłego roku.

- Mam wielką grę, o której może słyszeliście, nazywa się Arkham Knight. To malutki projekt niezależny - żartował Conroy, zapytany o obecne zajęcia przez dziennikarzy Groovey.TV.

- Tytuł miał zadebiutować w styczniu. Pracujemy od półtora roku i nadal nie jest skończony. Więc ukaże się w styczniu przyszłego roku - ujawnił.

Wypowiedź aktora może być po prostu błędem, biorąc pod uwagę wzmiankę o premierze zaplanowanej na styczeń tego roku, kiedy prawdziwe plany zakładały marzec.

Kevin Conroy już wcześniej był autorem jednego z „przecieków”. W maju ubiegłego roku przyznał, że nie użyczy głosu na potrzeby Batman: Arkham Origins, lecz usłyszymy go dopiero w następnej odsłonie serii. Tym samym potwierdził, że Rocksteady pracuje na nowym tytułem.

Batman: Arkham Knight ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One, w przyszłym roku. Poniżej wspomniany wywiad. Kluczowy moment w okolicach piątej minuty (dzięki, CVG).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami