Zapowiedziano grę przygodową The Devil's Men

Z wyborami kształtującymi rozgrywkę.

Studio Daedalic Entertainment zapowiedziało swoją drugą nową produkcję. Po ogłoszeniu turowego RPG - Blackguards 2 - Niemcy wracają do korzeni i klasycznej gry przygodowej o tytule The Devil's Men.

Akcja toczy się w Anglii, w 1871 roku. Spokojne miasteczko, dawniej miejsce organizowania słynnej wystawy, wstrząsa seria morderstw. Trop wiedzie właśnie na stare tereny, gdzie organizowano pokazy, zajmowane teraz przez gang wyrzutków o nazwie The Colony.

Główną bohaterką jest Adelaide Spektor, córka znanego detektywa Karola Spektora. Mężczyzna porzucił ją w młodym wieku, a Adelaide musi radzić sobie sama, ukrywając się na ulicach w strachu przed gangiem. Postanawia odnaleźć ojca i odzyskać status. Pomóc może jedynie Emily, sama uwikłana w kilka przestępstw.

Świat przygotowano w konwencji steampunkowej, a twórcy zapowiadają, że gracze „wpłyną na opowiadaną historię wraz z każdym krokiem i wyborem. Będą musieli rozważyć wszystkie sposoby rozwiązania zagadki, ponieważ każda decyzja może zmienić opowieść”.

Premiera wiosną przyszłego roku na PC i Maca.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami