Powstaje druga część turowego RPG Blackguards

Premiera w przyszłym roku.

Słynące z klasycznych przygodówek studio Daedalic Entertainment zaskoczyło w ubiegłym roku fanów, tworząc taktyczną grę RPG Blackguards. Teraz deweloperzy z Niemiec zapowiadają, że w przyszłym roku wydadzą sequel tej produkcji.

Akcję umieszczono w kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części, lecz twórcy obiecują „wiele zmian” dla nowych i powracających graczy.

Ponownie spotkamy dobrze już znane postacie, lecz ich losy nie potoczyły się zgodnie z oczekiwaniami. Główną bohaterką będzie Cassia, która odszuka bohaterów z oryginalnej gry, by zrealizować własne cele.

Podobnie jak w pierwszym Blackguards, nie zabraknie zarządzania umiejętnościami i ekwipunkiem postaci oraz walki w systemie turowym.

„Blackguards na pierwszy rzut oka prezentuje się fantastycznie, z czasem jednak na wierzch wychodzą kolejne niedociągnięcia i drobne, lecz irytujące problemy” - napisał w recenzji Artur.

1
Pierwsze Blackguards

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami