GTA 5 jesienią na PC, PS4 i Xbox One

AKTUALIZACJA: Ulepszona grafika, edytor na PC i polska wersja językowa.

W trakcie konferencji prasowej Sony ogłosiło, że GTA 5 ukaże się jesienią na PlayStation 4. Wkrótce potem Rockstar opublikował oficjalny zwiastun i potwierdził, że gra ukaże się w tym samym czasie także na PC i Xbox One.

„Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC w pełni wykorzysta moc platform nowej generacji, by zapewnić wyjątkowe doświadczenie w otwartym świecie.”

Cenega - dystrybutor gier firmy Rockstar w Polsce - poinformowała, że GTA 5 na PC, PS4 i Xbox One zostanie wydane w polskiej wersji językowej.

Nowe edycje będą zawierały ulepszoną oprawę graficzną oraz kilka dodatkowych opcji.

„Ulepszenia są znaczne i dotyczą wyższej rozdzielczości, poziomu detali, natężenia ruchu ulicznego, dłuższego dystansu renderowania obiektów, zmian w sztucznej inteligencji, nowej fauny, wyglądu wody oraz efektów pogodowych i modelu zniszczeń” - czytamy w informacji prasowej.

W przypadku Grand Theft Auto Online dostępna będzie cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki, w tym nowe uzbrojenie, dziesiątki pojazdów, posiadłości i opcje zmiany wyglądu swojej postaci. „Dodatkowo gracze będą mogli przenieść swoje obecne postacie z Grand Theft Auto Online na wybraną platformę PlayStation 4, Xbox One lub PC.”

Na PC znajdziemy także wbudowany edytor materiałów wideo. W zestawie najprawdopodobniej otrzymamy również wydane dotychczas DLC.

Reklama

Skocz do komentarzy (20)

Autor

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (20)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami