Inside nowym tytułem projektantów Limbo

Wersja na Xbox One zadebiutuje przed pozostałymi.

Playdead - studio odpowiedzialne za niezależny hit Limbo - zapowiedziało grę Inside. Przez pewien czas będzie dostępna wyłącznie na konsoli Xbox One. Później trafi na inne platformy, choć nie sprecyzowano na jakie. Premiera w 2015 roku.

Inside to dwuwymiarowa platformówka, choć elementy otoczenia i bohater to trójwymiarowe obiekty. Akcja osadzona jest w ponurym, szarym świecie. Gracze wcielą się w młodego chłopaka, który ucieka przed nieznanym zagrożeniem.

Przy okazji zapowiedzi nowej produkcji Playdead, Microsoft ogłosił, że w ramach programu ID@Xbox - stworzonego z myślą o niezależnych projektach - na nową platformę firmy trafią tytuły takie jak Aztez, Plague Inc: Evolve, White Night, Earthlock, Cuphead, Hyper Light Drifter, Lifeless Planet, Slash Dash, Fru, Lovers in a Dangerous Space Time, Mighty No 9, Grave, Threes, Woole, Hellraid oraz Below.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami