The Walking Dead i The Wolf Among Us trafią na PlayStation 4 i Xbox One

Jeszcze przed końcem roku.

Dwa sezony The Walking Dead oraz pierwszy sezon The Wolf Among Us trafią na konsole PS4 i Xbox One przed końcem bieżącego roku - poinformowali przedstawiciele Telltale Games na oficjalnym blogu.

The Walking Dead to opowieść o ocalałych starających się przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. The Wolf Among Us przedstawia kryminalną historię, w której główną rolę odgrywają bohaterowie bajek uwięzieni w świecie rzeczywistym. Gra bazuje na licencji komiksu Fables.

Każdy sezon będzie sprzedawany osobno. Na chwilę obecną potwierdzono wyłącznie wydanie edycji pudełkowej. Gry trafią też w pudełku na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Nieznane są jeszcze ceny nowych wersji.

Interaktywne opowieści Telltale są dostępne na PS3, X360, PC i urządzeniach z systemem iOS. The Walking Dead ukazało się także w wersji na PS Vita, a The Wolf Among Us ma trafić na tę przenośną konsolę w przyszłości.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami