The Wolf Among Us ukaże się także na konsolach nowej generacji - raport

Sugerują sklepy internetowe.

Przygodowe The Wolf Among Us najprawdopodobniej ukaże się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One - sugerują karty produktów, opublikowane w sklepach GameStop, GameFly czy Best Buy.

1

Pojawianie się wzmianki o nowej wersji aż w trzech miejscach sugeruje, że nie mamy do czynienia z przypadkiem czy pomyłką. Na wyżej wymienionych stronach znaleźć można także pudełkowe wersje gry na PlayStation 3 i Xboksa 360 - dotychczas przygodówka ukazywała się tylko cyfrowo.

GameStop i Best Buy wymieniają cenę na poziomie 30 dolarów (ok. 92 zł), a Best Buy podaje także datę premiery - 26 sierpnia.

Podobne karty produktów wersji PlayStation 4 i Xbox One pojawiły się wcześniej w przypadku The Walking Dead, ale nie zostały jeszcze potwierdzone przez producenta.

The Wolf Among Us bazuje na licencji komiksu Fables. Gracz wciela się w detektywa imieniem Bigby Wolf. Bohater stara się rozwikłać pewną tajemniczą sprawę w fantastycznej wersji miasta Nowy Jork. Czwarta część pierwszego sezonu debiutuje w tym tygodniu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami