Moduł walk kosmicznych w Star Citizen opóźniony po raz kolejny

AKTUALIZACJA: Tryb jest już dostępny.

Aktualizacja (04.06.2014): Po kilku dniach opóźnienia, tryb Arena Commander został udostępniony wszystkim graczom, którzy wsparli finansowo produkcję kosmicznego symulatora.

Pierwotnie premierę planowano na 29 maja, ale twórcy w ostatniej chwili wykryli kilka poważnych błędów. Te zostały już jednak naprawione, a grę można pobrać z oficjalnej strony.

*

Oryginalna wiadomość (29.05.2014): Moduł kosmicznych pojedynków w Star Citizen planowano wydać już dzisiaj, 29 maja. Twórcy ostrzegali jednak, że może jeszcze dojść do opóźnienia, „jeśli pojawią się jakieś nieprzewidziane problemy”. Okazuje się, że tak właśnie się stało.

2
Trwa walka z błędami

„Deweloperzy klasyfikują błędy w zależności od rangi: blokujące, krytyczne, znaczące, średnie i małe. Najgorsze są właśnie te pierwsze, ponieważ całkowicie uniemożliwiają funkcjonowanie gry i premierę” - tłumaczy producent Chris Roberts w najnowszej aktualizacji na oficjalnej stronie.

„Niestety, obecnie zmagamy się nadal z dwoma błędami blokującymi, które chcemy naprawić przez wydaniem modułu. Naszym największym problemem jest nowa usterka DirectX, kompletnie psująca rozgrywkę w trybie Vanduul Swarm dla pojedynczego gracza.”

Moduł Arena Commander powinien ukazać się jednak w niedalekiej przyszłości, a twórcy obiecują publikację codziennych aktualizacji na temat postępów w walce z błędami.

Dostęp do nowej zawartości otrzymają wszyscy, którzy wsparli rekordową zbiórkę pieniędzy na rzecz tytułu. Deweloperzy przygotowują dwie opcje rozgrywki dla pojedynczego gracza - swobodne Free Flight oraz wspomniane Vanduul Swarm.

Star Citizen to „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Produkcja studia Cloud Imperium Games to także najpopularniejsza gra pod względem finansowania przez graczy, którzy przekazali na potrzeby produkcji już 45 mln dol.

Premierę pełnej wersji zaplanowano wstępnie na przyszły rok, tylko na PC.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami