Pierwsze ujęcia rozgrywki z polskiego Afterfall: Reconquest

Wkrótce debiut gry na Steam Early Access.

Polskie Afterfall: Reconquest od studia Nicolas Games zadebiutuje wkrótce w programie Early Access na Steamie, a twórcy opublikowali drugi teaser produkcji, z krótką sceną z rozgrywki.

Tytuł będzie ukazywał się w epizodach. Wcielamy się w przedstawiciela rodu Corvin, ocalałego po apokaliptycznej katastrofie. Naszym zadaniem jest znalezienie winnych śmierci naszej rodziny i dokonanie zemsty.

Do zagłady świata doprowadziły nie tylko głowice nuklearne, ale także tajemnicza Entropia. Przetrwały tylko dwie grupy - jedną z nich są szczęśliwcy w górskich schronach. Po kilku latach pierwsze osoby wychodzą na powierzchnię w poszukiwaniu surowców, rozpoczynając tytułowy Reconquest.

Pierwsza gra w uniwersum Afterfall, z podtytułem InSanity, ukazała się w listopadzie 2011 roku, lecz nie zdobyła przychylnych opinii w recenzjach. Wtedy jeszcze mieliśmy do czynienia z produkcją TPP, ale poniższy materiał wideo sugeruje, że nowa produkcja może postawić raczej na widok z oczu bohatera.

Dzięki, Gry-OnLine.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami