Materiał wideo z Battlefield Hardline - siedem minut rozgrywki

Kampania fabularna w formie serialu.

Wszystko wskazuje na to, że w sieci pojawiła się wewnętrzna prezentacja potwierdzonej dzisiaj strzelanki Battlefield Hardline od studia Visceral Games.

Ponad siedmiominutowy materiał wideo prezentuje wszystkie elementy produkcji, od trybu wieloosobowego z „policjantami i złodziejami”, do rozgrywek dla pojedynczego gracza.

W meczach sieciowych sprawdzimy się między innymi w trybie Heist, gdzie złodzieje starają się wysadzić skarbiec, w czym oczywiście przeszkadzają policjanci.

Opcja rozgrywki Hotwire polegać będzie na szybkich pościgach na otwartych mapach. Bloodmoney opisane jest jako dynamiczna walka o wielkie pieniądze, gdzie obie strony konfliktu starają się zabezpieczyć worki z dolarami.

Jeśli zaś mowa o kampanii fabularnej, twórcy obiecują „ożywienie” podupadłej nieco w Battlefieldzie opcji samotnej rozgrywki. Historia skupi się na postaci detektywa Nicka Mendozy, balansującego na cienkiej linii między dobrem i złem. Funkcjonariusz chce zemścić się na swoich kolegach, którym kiedyś ufał.

Zobaczymy podobno plejadę aktorów ze znanych seriali, takich jak „Justified”, „The Americans” czy „House of Cards”. Mapy mają być bardziej otwarte, a w obu trybach rozgrywki skorzystamy z elektronicznych gadżetów.

Nie zabraknie oczywiście znanego z „podstawowej” serii Battlefield strzelania, destrukcji otoczenia i pojazdów. Miejscem akcji będą bliżej nieokreślone, amerykańskie przedmieścia.

Wśród gadżetów wymieniono między innymi skaner, pomocny w poszukiwaniu wskazówek i odkrywaniu tajemnic historii.

W filmie grę określa się nadal pod nazwą kodową Omaha, nie wiadomo więc, jak aktualne są powyższe informacje. Materiał pierwotnie ukazał się na YouTube'ie, ale został usunięty przez użytkownika. Poniżej alternatywna wersja.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami