The Division dopiero w 2016 roku? - raport

Obecne założenia są „optymistyczne”.

W styczniu anonimowe źródło wewnątrz Massive Entertainment trafnie ujawniło, że sieciowa strzelanka The Division nie ukaże się w tym roku. Informacje okazały się być prawdziwe. Teraz ten sam rozmówca uważa, że również przyszłoroczna data jest zbyt optymistyczna.

„The Division to bez wątpienia jeden z najbardziej ambitnych projektów w historii i wydawca zdał sobie z tego sprawę” - czytamy anonimową wypowiedź w serwisie GameReactor. „Otrzymaliśmy większe zasoby, zatrudniamy sporo ludzi, pomagają nam też inne zespoły Ubisoftu. Będzie to potrzebne, jeśli mam zakończyć prace do następnej jesieni.”

„Niestety, nadal uważam, że data jest nieco zbyt optymistyczna, ponieważ wciąż nie mamy działającej gry, a ogromne problemy sprawiają nam konceptowe prace nad modułem wieloosobowym. Ale wydawca i studio są zadowolone z naszego silnika i Ubisoft na pewno wykorzysta go w wielu przyszłych projektach.”

Rozmówca wypowiedział się także na temat ogłoszenia pierwszej daty premiery na ostatnich targach E3.

„To było jak cios w szczękę, jeśli mam być szczery. Nie chcieliśmy wydać niedokończonej gry, jak Battlefield 4. Za dużo jest tu potencjału, dlatego też poprosiliśmy o dodatkowy czas i zasoby, by w pełni zrealizować wizję.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami