„Nie siedzimy bezczynnie ciesząc się pochwałami i sukcesem Shadow Warriora, tylko robimy kolejne fajne rzeczy” - przyznał w kwietniu tego roku w rozmowie z Eurogamer.pl Klaudiusz Zych z warszawskiego studia Flying Wild Hog. Teraz twórcy specjalizujący się dotychczas w strzelankach ogłosili nowy projekt - Juju.

Deweloperzy udowadniają, że są otwarci na nowe gatunki i tym razem stawiają na kolorową grę platformową, z kooperacją dla dwóch osób. Głównym bohaterem jest tytułowy szaman-panda, a do pomocy mamy oddanego przyjaciela - jaszczurkę Peyo (dzięki, SavingContent)

Wyruszamy w podróż, by uratować ojca Juju, a przy okazji także cały świat. Po drodze zbieramy „mistyczne klucze”. Twórcy zapowiadają unikatową oprawę graficzną, tryb wieloosobowy dla odbiorców w dowolnym wieku, „intensywne” walki z bossami oraz masę sekretów do znalezienia - czytamy na oficjalnej stronie.

Premiera na PC i bliżej nieokreślone konsole jesienią tego roku.

Flying Wild Hog powstało w 2009 roku, a dwa lata później studio wydało swój pierwszy tytuł - futurystyczną strzelanką Hard Reset. Twórcy przygotowali jeszcze DLC do tego tytułu, a następnie wspomniane Shadow Warrior dla Devolver Digital, odświeżając klasyczną produkcję z 1997 r.

Reklama

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Skasowana gra Star Wars od Visceral Games przypominała Uncharted

Twierdzi scenarzysta „Łotr 1”, który widział projekt.

ArtykułDays Gone - premiera i najważniejsze informacje

Gameplay, fabuła, świat. Wszystko, co wiemy.

Mad Box - kontroler do konsoli na grafikach koncepcyjnych

Panel dotykowy, podpowiedzi podczas gry i podświetlenie.

Windows 10 w miesięcznej subskrypcji? Szef Microsoftu o planach koncernu

Abonament nie tylko dla firm, ale też użytkowników.

Reklama