Batman: Arkham Knight - pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Strach na Wróble nie próżnuje.

Warner Bros. opublikowało pierwszy zwiastun gry akcji Batman: Arkham Knight - ostatniej części serii od studia Rocksteady.

Materiał wideo prezentuje ogólne założenia fabuły, z miastem opanowanym przez Stracha na Wróble, planującego raz na zawsze wyeliminować Batmana. W trailerze nie zabrakło także ujęć z rozgrywki, koncentrujących się głównie na Batmobilu, z jazdą po suficie włącznie.

Widać również tytułowego Arkham Knighta, który ma służyć za głównego oponenta. Na samym końcu ujawniono też, że zamówienia przedpremierowe nagradzane będą dodatkiem, w którym zagramy jako Harley Quinn, na czterech mapach wyzwań.

Batman: Arkham Knight ukaże się 14 października tego roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Niepokoić może jednak fakt, że zamiast październikowej daty, wydawca podaje wszędzie jedynie określenie „wkrótce”. Poniżej znaleźć można także cztery nowe screeny.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami