Scenarzysta „Skazanego na śmierć” autorem skryptu w projekcie Halo - raport

Producentem Ridley Scott.

Scenarzysta serialu „Skazany na śmierć” - Paul Scheuring - jest podobno autorem skryptu do produkowanego przez Microsoft „cyfrowego projektu” na bazie serii Halo - ujawnił nieoficjalnie serwis The Wrap.

1
Mike Colter

Dowiedzieliśmy się także, że w jednej z ról zobaczymy Mike'a Coltera, który wcieli się w postać imieniem Marlowe. To „wschodząca gwiazda futurystycznej armii”, ale mężczyzna ma problemy z bezmyślnym wykonywaniem rozkazów.

Imię może wydawać się nieznane, ale aktor wystąpił między innymi w tytułach typu „Żona idealna”, „Ringer”, „Za wszelką cenę” czy „Faceci w czerni 3”.

Produkcja ma ukazać się jeszcze w tym roku, a reżyserią zajmie się inny weteran „Skazanego na śmierć” - Sergio Mimica-Gezzan. Producentem wykonawczym jest słynny Ridley Scott.

Warto zauważyć, że „cyfrowy projekt” nie ma nic wspólnego z serialem telewizyjnym na bazie Halo, gdzie zaangażowany jest sam Steven Spielberg.

Te pozycje to tylko część ofensywy Microsoftu w dziedzinie oryginalnych programów telewizyjnych. Wszystkie planowane inicjatywy opisywaliśmy w kwietniu. Więcej informacji poznamy zapewne na E3.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami