Podwójna szansa na zdobycie legendarnych przedmiotów w Diablo 3

AKTUALIZACJA: Bonus pozostanie aktywny bezterminowo.

Aktualizacja (22.05.2014): Travis Day - jeden z producentów Diablo 3 - poinformował, że urodzinowy bonus z dwukrotnie zwiększoną szansą na zdobycie przedmiotów legendarnych pozostanie w grze na zawsze.

„Gdy efekt zostanie jutro rano usunięty, zauważycie, że bazowa szansa na znalezienie legendarnych przedmiotów jest taka sama, jak przez ostatni tydzień” - napisał deweloper na oficjalnej stronie.

*

Oryginalna wiadomość (15.05.2014): Projektanci Diablo 3 aktywowali specjalną premię, która dwukrotnie zwiększa szansę na zdobycie przedmiotów legendarnych, czyli tych najpotężniejszych i najbardziej wartościowych.

To prezent z okazji drugich urodzin gry. Produkcja zadebiutowała 15 maja 2012 roku. Premia zapewnia także dwa razy więcej Kluczy Szczelin. Przedmioty te służą do otwierania specjalnych portali do innego wymiaru, gracze mogą je zdobyć wykonując zlecenia.

Akcja potrwa przez tydzień, zakończy się 22 maja o godzinie 5:00.

Bonusy są dostępne tylko na komputerach PC i Mac, niezależnie od tego, czy użytkownik posiada dodatek Reaper of Souls, czy samą wersję podstawową. Właściciele konsolowych edycji Diablo 3 nie skorzystają z premii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami