Modyfikacja pierwszej części serii Wiedźmin zmienia wygląd postaci

Ulepszono też interfejs.

Pierwsza część serii Wiedźmin z 2007 roku może pochwalić się wiernym gronem fanów. Aktywni są także twórcy modyfikacji, a kilku z nich postanowiło gruntownie przebudować modele postaci i przygotować projekt o tytule „Wiedźmin: Powrót Białego Wilka”.

1

„Zaplanowany jako prosta modyfikacja interfejsu, z czasem rozrósł się do rozmiarów, o których nikomu się nie śniło - radykalnym zmianom uległo wiele elementów oryginalnej gry, zmieniając ją niemal nie do poznania” - zapewniają twórcy w serwisie Nexus, gdzie pobrać można wszystkie potrzebne pliki.

Najwięcej prac pochłonęło zapewne przemodelowanie wielu z postaci. Poza najważniejszymi, takimi jak Geralt, Jaskier czy Triss, zmieniono także wygląd bohaterów pobocznych, potworów i ekwipunków - zwłaszcza wiedźmińskich kurtek.

W kwestii interfejsu przygotowano odświeżony „ekran opcji, ekwipunek, dziennik, ekran medytacji i inne”. Pojawiły się także nowe przerywniki filmowe w karczmach.

Premiera trzeciej i ostatniej części przygód Geralta już w lutym przyszłego roku, może więc warto odświeżyć pamięć i ponownie sprawdzić dwie poprzednie odsłony, które od czasu debiutu wzbogaciły się o wiele modyfikacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami