Ukończenie Wolfenstein: The New Order zajmie nawet 20 godzin

Grafika w 1080p/60 FPS.

Kompletne przejście Wolfenstein: The New Order, wraz z odkryciem sekretów, powinno zająć około 20 godzin, ale twórcy zachęcają do sprawdzenia alternatywnego zakończenia przy drugim podejściu do gry.

Informacje ujawnił Jens Matthies, dyrektor kreatywny produkcji, odpowiadając na pytania użytkowników serwisu społecznościowego Reddit.

„Jeśli zbierzemy wszystkie rzeczy i sprawdzimy każdy zakątek, myślę, że jednokrotne przejście zakończy się na około 20 godzinach” - napisał przedstawiciel studia MachineGames. „Ale warto ukończyć grę po raz drugi, zwłaszcza po to, by sprawdzić alternatywną linię czasową.”

„Tytuł przeznaczony jest dla pojedynczego gracza, ale zachęca do powtarzania kampanii” - dodał. „Już na początku trzeba podjąć wybór, który zmienia klimat historii. Rekomendujemy, by ukończyć grę po raz kolejny i sprawdzić drugą ścieżkę.”

Matthies wypowiedział się także o równoczesnej produkcji na obie generacje konsol.

„W porównaniu z ostatnim cyklem, transformacja była bardzo szybka. Podczas produkcji gier zawsze pojawiają się problemy techniczne, ale mamy utalentowanych ludzi i mogę zdradzić, że nowy Wolfenstein zadziała z minimalnymi różnicami w grafice, w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę na wszystkich platformach” - wyjaśnił. Możliwe jednak, że deweloper miał na myśli wszystkie platformy nowej generacji oraz PC.

Wolfenstein: The New Order ukaże się 20 maja, na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. W planach są polskie napisy dla wszystkich wersji, poza nową konsolą Microsoftu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami