Nowa odsłona NHL ponownie bez wersji PC

Lepszy komentarz i fizyka.

Seria symulatorów NHL zadebiutuje w tym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, lecz gracze nie otrzymają wersji PC. Electronic Arts zapowiada za to ulepszony model fizyki.

Twórcy zapewniają, że „po raz pierwszy w historii gier sportowych” uda się przedstawić realistycznie wyglądające kolizje z udziałem nawet 12 zawodników. „Kompletnie przebudowano” też symulację krążka, ponownie stawiając na autentyczne wrażenia.

W zapowiedzi na oficjalnej stronie EA Sports, deweloperzy wspominają również o zmodyfikowanych modelach zawodników. Każda warstwa ubioru zostanie stworzona niezależnie: od ciała, przez ochraniacze, na koszulce kończąc. Pojawi się nawet specjalna technologia do symulacji chmur okruszków lody, generowanych przez ostrza łyżew.

Te same rozwiązania pomogą zapewnić „bezprecedensowe” i „przełomowe” podobieństwo hokeistów, ich emocje i animacje. Lepszą kontrolę zagwarantuje system „Skill Stick”, a nowa para komentatorów to Mike „Doc” Emrick i Eddie Olczyk.

Kolejne innowacje na liście to bardziej realistyczne tłumy kibiców, odtworzone od postaw lodowiska czy rozbudowany system sztucznej inteligencji.

Premiera NHL 15 jesienią tego roku. Pozostałe platformy sprzętowe to PlayStation 3 i Xbox 360.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami