W niedzielę poznamy pierwsze szczegóły na temat kolejnego Call of Duty

AKTUALIZACJA: Gra o najemnikach?

Aktualizacja: Na tematykę wojen najemników wskazuje także poniższy materiał wideo, przygotowany przez Call of Duty we współpracy z amerykańskim magazynem Vice.

*

Oryginalna wiadomość: Tegoroczną odsłonę serii Call of Duty zobaczymy po raz pierwszy w niedzielę, 4 maja - wynika z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie internetowej.

Umieszczony licznik odlicza czas do godziny 16 polskiego czasu. Jedyne, co obecnie widać, to zniekształcony obrazek, przedstawiający zapewne żołnierza i logo produkcji. „Przygotuj się na nową erę Call of Duty” - głosi napis. Kod HTML sugeruje, że tematyka gry może być związana z działalnością najemników.

Za tegoroczną odsłonę popularnego cyklu odpowiada Sledgehammer Games. Studio powstało w 2009 roku, a założyciele firmy odegrali ważną rolę przy Dead Space w Visceral Games, pracując jeszcze w Electronic Arts.

Tytuł będzie także tematem przewodnim najnowszego numeru magazynu Game Informer, który opublikował pierwszy oficjalny screen z produkcji.

Activision wprowadziło trzyletni system deweloperski dla swojej najpopularniejszej serii. Wnioskując po dotychczasowym kalendarzu wydawniczym, gra od Treyarch ukaże się w 2015 roku, a później ponownie kolej na Infinity Ward.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami