War Games - nowa mapa do strzelanki Titanfall opisana w szczegółach

Dla fanów biegania po ścianach.

Studio Respawn Entertainment opisało w szczegółach jedną z map, jakie znajdziemy w pierwszym rozszerzeniu DLC - Expedition.

Lokacja o nazwie War Games wejdzie w skład pakietu wycenionego na 30 zł. Dostępna będzie też w przepustce sezonowej, gwarantującej dostęp do trzech planowanych dodatków, za 79 zł.

Akcja na wspomnianej mapie toczy się na terenie ośrodka szkoleniowego dla żołnierzy, składającego się z trzech różnorodnych stref: Angel City, Rise oraz Airbase Sierra. Jak udowadniają poniższe screeny, część obiektów zapożyczono z wbudowanego w Titanfall samouczka.

„Podczas zbierania pomysłów na nowe mapy, często powracał koncept treningowego symulatora. Projektanci wyobrażali sobie płynny, czysty i abstrakcyjny poziom, idealne miejsce na przejrzyste pola walki i ścieżki do biegania po ścianach” - napisał na oficjalnym blogu Jason McCord z Respawn. „Podczas prac cały czas przewijał się pomysł na »parkourowy plac zabaw«.”

„War Games to jedna z najbardziej przyjaznych map pod kątem biegania po ścianach” - dodaje deweloper. „Do zabawy przyciąga już sama oprawa graficzna, jest też dużo miejsca na większe potyczki Titanów.”

DLC Expedition ukaże się maju. Dwie pozostałe mapy to Swampland, rozgrywające się w ruinach cywilizacji obcych oraz Runoff, z sekcją wodną.

1
2
3
4
5
6

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami