Kickstarter: pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej wersji Outcast

Zostało 13 dni na zebranie 375 tys. dol.

Twórcy odświeżonej wersji przygodowej gry akcji Outcast z 1999 roku starają się zachęcić graczy do wpłat na Kickstarterze, publikując pierwsze fragmenty rozgrywki z wydania HD.

Poniższy materiał wideo prezentuje „bardzo wczesny prototyp”, z głosem Francka Sauera, dewelopera odpowiedzialnego jeszcze za pierwszą produkcję. Wykorzystano oryginalne modele postaci, animacje i efekty, ale środowiska zostały już przebudowane.

„Mam nadzieję, że osoby nie znające Outcast dowiedzą się, czym może być ta gra, jeśli otrzymamy szansę na zmodernizowanie wszystkich elementów” - napisał deweloper.

Na 13 dni przed zakończeniem zbiórki, studio Fresh3D pozyskało „tylko” nieco ponad 225 tysięcy dolarów. Cel jest ambitny i wynosi 600 tys.

Niezależna firma planuje od podstaw przygotować wszystkie obiekty, tekstury, modele i postacie, w wysokiej rozdzielczości. Celem jest 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Gra zostanie także przystosowana do współczesnych realiów, co oznacza zmiany w interfejsie, ekwipunku, notatniku i systemie dialogów oraz usunięcie błędów.

Outcast wydano w 1999 roku. Tytuł, uznawany za jedną z pierwszych gier TPP w otwartym świecie, spodobał się krytykom, lecz nie osiągnął zadowalającego wyniku finansowego. Gracz wciela się w Cuttera Slade'a, który eskortuje naukowców planujących zamknięcie czarnej dziury na planecie kosmitów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami