Another World - 20th Anniversary Edition trafi także na konsole - raport

Klasyczna produkcja w nowej wersji.

Klasyczna gra przygodowa Another World z 1991 roku trafi prawdopodobnie także na konsole, w wydaniu 20th Anniversary Edition. Platformy docelowe to Nintendo 3DS, PS Vita, Wii U, PlayStation 3, PS4 i Xbox One. Dziwić może brak wersji X360.

Informację ujawniła niemiecka organizacja USK, przyznająca grom w tym kraju kategorie wiekowe, odpowiednik europejskiego PEGI (dzięki, NeoGAF).

„Nie komentujemy plotek i spekulacji” - odparł wydawca, The Digital Lounge. „Zwłaszcza teraz, gdy wszystko jest już jasne!” - dodał przedstawiciel firmy, co można chyba traktować jako potwierdzenie.

Another World - 20th Anniversary Edition wprowadza kilka usprawnień do klasycznej produkcji Delphine Software, w tym możliwość przełączania między grafiką HD i standardową oprawą, dodatkowe poziomy trudności czy ulepszone sterowanie i oprawę dźwiękową.

Ta odsłona tytułu ukazała się już na systemach iOS (w 2011 roku) i Android (2012) oraz w dystrybucji cyfrowej na PC (2013). USK nie zdradziło daty premiery nowych wersji.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami