Activision zapowiada Skylanders Trap Team

Nowe figurki i portal.

Activision zapowiedziało, że nową odsłoną popularnej serii Skylanders będzie Trap Team, z premierą 10 października tego roku.

1
Nowy portal z pułapką i kluczem

Podczas rozgrywki natkniemy się na przeciwników, których będziemy mogli „uwięzić”, korzystając z nowej zabawki - kryształowego klucza - wkładanej do odświeżonego portalu.

Po „przejęciu” wroga można go potem przekonać do walki po naszej stronie i kontrolować jak standardową postać, z własnymi umiejętnościami i punktami doświadczenia włącznie.

Twórcy wprowadzą ponad 50 nowych Skylanderów: całkiem nowe postacie, odświeżone wersje klasycznych i lubianych bohaterów oraz ponad 40 „złych” potworków. Jeden klucz przechowa tylko jednego złoczyńcę, ale na szczęście nie musimy kupować 40 zabawek, a wystarczy 8 - po jednej dla każdego typu.

Nowy, kryształowy portal-pułapka otrzyma wbudowany głośnik, co ma umożliwić wsłuchiwanie się w krzyki więzionych wrogów. Urządzenie poradzi sobie także z zeskanowaniem wszystkim 175 dostępnych już figurek.

Za prace nad grą odpowiadają studio Beenox i Toys For Bob. Platformy docelowe dla Skylanders Trap Team to Nintendo 3DS, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii, Wii U, Xbox 360 i Xbox One. Po raz kolejny brakuje wersji PC, ale seria zadebiutuje na konsolach nowej generacji.

Skylanders to gra akcji RPG dla najmłodszych. Całe doświadczenie zdobyte przez daną postać zapisane jest w figurce. Seria jest niesamowicie popularna i podczas podliczania corocznych zysków jest wymieniana przez Activision jednym tchem obok najbardziej dochodowych marek, takich jak Call of Duty czy World of Warcraft.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami