Pierwszy screen z nowego Call of Duty

Realistyczny model twarzy.

W sieci pojawił się pierwszy obrazek z nowej odsłony serii Call of Duty, powstającej w tym roku w studiu Sledgehammer Games.

Opublikowany przez serwis IGN screen pochodzi z konferencji GDC, z panelu dyskusyjnego „Walka o jakość: maksymalne wykorzystanie relacji między pracownikami kreatywnymi i produkcyjnymi”. Udział w panelu dyskusyjnym wzięli właśnie przedstawiciele firmy należącej do Activision.

- Nie możemy zdradzić zbyt wiele na temat tegorocznego Call of Duty - mówił Michael Condrey ze Sledgehammer podczas wystąpienia (dzięki, Polygon). - Wydawca powiedział, że nie możemy nic pokazać, a już na pewno nie postać renderowaną na silniku gry - dodał deweloper, pokazując postać renderowaną na silniku gry.

Studio powstało w 2009 roku, a założyciele firmy odegrali ważną rolę przy Dead Space w Visceral Games, pracując jeszcze w Electronic Arts. Twórcy zapowiadali wcześniej, że stawiają na podejście „nowej generacji”, czego wynikiem jest zapewne szczegółowy model twarzy żołnierza.

Activision wprowadziło trzyletni system deweloperski dla swojej najpopularniejszej serii. Wnioskując po dotychczasowym kalendarzu wydawniczym, gra od Treyarch ukaże się w 2015 roku, a później ponownie kolej na Infinity Ward.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami