Dragon Age: Inkwizycja z zestawem DLC w Cyfrowej Edycji Specjalnej

Wierzchowce i ekwipunek.

Cyfrowy sklep Electronic Arts - Origin - opublikował szczegóły na temat Cyfrowej Edycji Specjalnej dla Dragon Age: Inkwizycja na PC.

Zestaw wyceniono na 219 zł. W tej kwocie otrzymujemy szereg dodatków DLC: Tron Podniebnej Twierdzy dla posiadłości gracza, ścieżkę dźwiękową oraz trzy wierzchowce - czerwoną hallę, opancerzonego konia i jednorożca z mokradeł.

Listę uzupełnia dodatkowe wyposażenie „z arsenału zwanego Płomieniem Inkwizycji”: pancerz Inkwizytora oraz uzbrojenie dla różnych klas postaci - kostury, sztylety, wielkie miecze i młoty wojenne.

Graczy może zainteresować także podstawowa edycja cyfrowa, wyceniona na 179 zł. Warto zauważyć, że w innych sklepach w sieci pojawią się już tańsze oferty na wydania pudełkowe - za ok. 130 zł.

Wśród obsługiwanych wersji językowych na Originie wymieniono polski i rosyjski, co oznacza brak możliwości wyboru angielskich napisów.

Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 9 października tego roku, na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Komputery osobiste i konsole starszej generacji otrzymają polskie napisy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami