Dragon Age: Inquisition - premiera 9 października

Jest też nowy zwiastun.

Aktualizacja: Electronic Arts potwierdziło, że polska data premiery to 9 października. Gra ukaże się w wersji zlokalizowanej (napisy) na PC, PS3 i X360, pod tytułem Dragon Age: Inkwizycja.

*

Oryginalna wiadomość: Electronic Arts ujawniło datę premiery i opublikowało nowy zwiastun Dragon Age: Inquisition. Gra RPG od BioWare zadebiutuje 7 października tego roku.

1
Znane twarze?

Ogłoszona data debiutu to wtorek, co może oznaczać, że w Europie produkcja ukaże się nieco później.

Przygotowany trailer prezentuje także główną postać - Inkwizytora - oraz założenia fabuły. Akcja rozpoczyna się od konferencji pokojowej między magami i templariuszami. Dochodzi jednak do eksplozji, która błyskawicznie eliminuje wiele kluczowych postaci.

Z równoległego wymiaru - Fade - wyłania się Inkwizytor, z zadaniem wypełnienia pustki i zamknięcia szczelin, przez które na świat przedostają się demony - informuje serwis Polygon.

Łącznie do drużyny przyłączymy osoby z grupy dziewięciu bohaterów. Każdy z nich będzie specjalizował się w innej dziedzinie walki, co ma zagwarantować elastyczność i mnogość opcji taktycznych.

Jako przywódca Inkwizycji, staniemy przed wyborem, które części świata objąć ochroną. W poszczególne regiony wyślemy zwiadowców, poznając historię i korzyści, jakie może przynieść objęcie panowania nad lokacją - poprzez przejmowanie i naprawianie wież.

Platformy docelowe dla Dragon Age: Inquisition to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami