Dynasty Warriors 8 na PC także w Europie

AKTUALIZACJA: Premiera 13 maja.

Aktualizacja (05.05.2014): Tecmo Koei ogłosiło, że Dynasty Warriors 8 zadebiutuje na Steamie już 13 maja tego roku, w wersji Xtreme Legends Complete Edition.

Opublikowano także minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 8.1
  • Procesor: Intel Core i7 860 lub Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • RAM: 512 MB
  • HDD: 18 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: z 256 MB VRAM i Pixel Shader 3.0
  • DirectX: 9.0c

*

Oryginalna wiadomość (17.04.2014): Dynasty Warriors 8 trafi na PC w Europie i Ameryce Północnej - poinformowali przedstawiciele Tecmo na Twitterze, życząc przy okazji wesołych świąt.

Poprzednia odsłona serii ukazała się na PC wyłącznie w Japonii.

Seria Dynasty Warriors to zręcznościowe gry akcji, w których gracze rozprawiają się z setkami wrogów na dużych polach bitew. Historia nawiązuje do klasycznej chińskiej powieści czternastowiecznej - Opowieści o Trzech Królestwach.

Xtreme Legends to dodatek do Dynasty Warriors 8, który podnosi maksymalny poziom doświadczenia, dodaje nowe kostiumy dla bohaterów i wprowadza kolejne scenariusze do rozegrania.

Dynasty Warriors 8 jest już dostępne na konsolach Xbox 360, PS3, PS4 i PlayStation Vita. Poniżej zwiastun wydania na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami