Nowy poziom trudności, mapy i broń w ostatnim DLC do The Last of Us

AKTUALIZACJA: Premiera w maju.

Aktualizacja (25.04.2014): Studio Naughty Dog poinformowało w serwisie społecznościowym Twitter, że DLC Grounded do The Last of Us zadebiutuje w tygodniu rozpoczynającym się 5 maja, co dla graczy z Europy oznacza zapewne premierę w środę - 7 maja.

*

Oryginalna wiadomość (16.04.2014): Na oficjalnym blogu PlayStation opublikowano dokładny opis ostatniego dodatku do The Last of Us zatytułowanego Grounded Bundle.

DLC zaoferuje dodatkowy poziom trudności, kilka nowych rodzajów broni, cztery mapy do rozgrywki sieciowej, a także specjalne zestawy cech postaci - również w grze wieloosobowej - dla posiadaczy przepustki sezonowej.

„Grounded Mode to największe wyzwanie przed jakim staniecie próbując ukończyć kampanię The Last of Us. Sztuczna inteligencja nie wybaczy błędów, przeciwnicy są bystrzy i brutalni, a przetrwanie niemal niemożliwe” - czytamy w opisie.

Ukończenie gry na poziomie Grounded będzie nagradzane trofeum.

W paczce broni Survivalist Weapon Bundle użytkownicy znajdą między innymi karabin z tłumikiem, potężną strzelbę i małą wyrzutnię ładunków wybuchowych. Wszystko do wykorzystania wyłącznie podczas gry w sieci.

Różne części Grounded Bundle będzie można zakupić oddzielnie. Nieznana jest jeszcze data premiery rozszerzenia, ani ceny w polskim PlayStation Network. Przepustkę sezonową można nabyć za 79 zł.

Warto przypomnieć, że wszystkie wydane do tej pory DLC znajdą się w The Last of Us: Remastered, które ukaże się latem na PS4.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami