Niezależne Nuclear Throne pierwszą grą do nabycia poprzez serwis Twitch

Jednorazowa oferta czy pierwsze kroki w kierunku stworzenia sklepu?

Użytkownicy serwisu Twitch.tv mogą od dziś kupić niezależną produkcję Nuclear Throne. To pierwszy przypadek sprzedaży gry za pośrednictwem tej platformy.

By dokonać zakupu, należy połączyć się ze swoim kontem Twitch z poziomu strony producenta. Deweloperzy ze studia Vlambeer zapewniają, że taka metoda jest najlepszą dla tych, którzy „są zainteresowani przebiegiem prac nad produkcją”. Obecnie dostępna jest jedynie wczesna wersja gry.

Zakup poprzez Twitch gwarantuje możliwość udzielania się na czacie podczas transmisji na żywo organizowanych przez Vlambeer dwa razy w tygodniu. Projektanci cenią sobie ideę „tworzenia gry na oczach widzów”. Nabywcy otrzymają kod na Steam.

Twórcy otrzymają 60 procent dochodów od każdego sprzedanego egzemplarza. Dla porównania - sklep Steam oferuje deweloperom 70 procent, a Humble Bundle 90 procent dochodów.

Nuclear Throne to tytuł typu „roguelike” - gra akcji z elementami RPG w stylistyce retro. Zmutowane stwory w post-apokaliptycznym świecie walczą o tytułowy nuklearny tron. Pełna wersja gry będzie dostępna nie tylko na PC, ale też na PS3, PS4, PS Vita i konsoli Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami