Już 42 mln dol. na koncie symulatora kosmicznego Star Citizen

Gra wzbogaci się o nowy rodzaj myśliwca, dodatkowy interfejs i ręcznik.

Na koncie kosmicznego symulatora Star Citizen znajduje się już 42 mln dol. Na oficjalnej stronie twórcy przypominają jakie elementy będą mogli wprowadzić do gry dzięki dodatkowym funduszom .

Każdy, kto wsparł do tej pory produkcję finansowo otrzyma tak zwany „mobiGlas Rig” - odmienną wersję interfejsu, która w wygodny sposób pozwoli śledzić wiele informacji jednocześnie, łącznie z wiadomościami z międzygalaktycznej gazety The Observist.

Squadron 42, czyli tryb dla pojedynczego gracza, zostanie wzbogacony o dodatkowy myśliwiec, „tani w produkcji, łatwy do naprawy, świetny to treningu nowych pilotów” statek Gladius.

Gracze otrzymają także wyjątkowy ręcznik ze specjalnym modelem odwzorowującym stopień zniszczenia i zużycia przedmiotu. To żartobliwy bonus, który docenią zapewne fani cyklu powieści Autostopem przez Galaktykę. Poza tym, część funduszy przeznaczona zostanie na stworzenie odpowiednika Wikipedii, tyle tylko, że z informacjami związanymi z grą Star Citizen.

Wciąż możliwe jest finansowe wspieranie projektu. Aktywny jest już sklep internetowy, w którym można zakupić różne statki, ubezpieczenia myśliwców oraz ulepszenia pojazdów.

Star Citizen ukaże się na początku 2015 roku, pierwsze testy rozpoczną się w drugiej połowie 2014 roku. Tytuł zadebiutuje na PC, być może trafi też na konsole nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Po miesiącu od premiery na platformie Rockstara i Epic Games Store.

Mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli zostać stróżem prawa

Dzieło twórców podobnej modyfikacji do GTA 5.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami