Trzy japońskie gry na PlayStation Vita ukażą się w Europie

Soul Sacrifice Delta, Freedom Wars i Oreshika: Tainted Bloodlines.

Sony poinformowało, że w najbliższych miesiącach posiadacze konsol PlayStation Vita w Europie otrzymają trzy japońskie produkcje: Soul Sacrifice Delta, Freedom Wars oraz Oreshika: Tainted Bloodlines.

Obecnie znamy dokładną datę premiery tylko dla tego pierwszego tytułu - 14 maja.

W Soul Sacrifice Delta rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, wcielając się w czarodzieja polującego na potwory. Najpotężniejsze ataki wykonujemy poświęcając własne części ciała i posiadane przedmioty. Dostępny jest także tryb kooperacji, dla maksymalnie czterech graczy.

W maju ubiegłego roku w Europie wydano podstawową wersję produkcji. Edycja z podtytułem Delta rozwija grę o dodatkową zawartość i usprawnienia.

Freedom Wars to sieciowa gra akcji, rozgrywającą się w odległej przyszłości. Wcielamy się w więźnia, skazanego na milion lat więzienia. Jedyną szansą na zmniejszenie wyroku jest wykonywanie misji - uwalnianie cywilów. Tu także przygotowano tryby kooperacji - lokalnie dla czterech osób lub dla ośmiu - w sieci. Premiera jeszcze w tym roku.

Ostatnia pozycja to jRPG Oreshika: Tainted Bloodlines. Kierujemy przywódcą klanu obłożonego klątwą - członkowie rodziny żyją tylko dwa lata. Naszym zadaniem jest odczarowanie rodu. Całość inspirowana jest japońską mitologią i stawia na rysunkowy styl oprawy graficznej.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami