Aktualizacja Trials Fusion podniesie rozdzielczość gry na konsoli Xbox One

Z 800p do 900p. Na PS4 w 1080p.

Ubisoft potwierdził w odpowiedzi na zapytanie Eurogamera, że szykowana na dzień premiery aktualizacja zręcznościowego Trials Fusion podniesie rozdzielczość na Xbox One - z 800p do 900p.

Na PlayStation 4 obejdzie się bez łatki, a gra zadziała w natywnym 1080p. Na konsoli Microsoftu obraz zostanie automatycznie przeskalowany do 1080p. Płynność rozgrywki na obu urządzeniach wyniesie 60 klatek na sekundę.

Jeszcze w lutym tego roku twórcy ze studia Redlynx stawiali na 1080p na obu konsolach, ale ostateczne specyfikacje nie były wtedy ustalone.

„Dla konsol nowej generacji celem jest 1920×1080, ale nadal jesteśmy w fazie optymalizacji i nie możemy podać ostatecznych wartości” - mówił w rozmowie z Eurogamerem Jason Bates, zajmujący się serią.

Trials Fusion ukaże się na konsolach PS4, X360 i Xbox One już 16 kwietnia. Gra zmierza także na PC, z premierą zaplanowaną na 24 kwietnia. To już piąta odsłona głównego cyklu Trials. Reguły pozostają bez zmian - wcielamy się w kierowcę motocykla crossowego, pokonujemy zwariowane i skomplikowane etapy w jak najkrótszym czasie, wykonując przy tym różne triki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami