Blizzard oficjalnie zapowiada tryb przygodowy do Hearthstone

Kolejne rozdziały za złoto lub pieniądze.

Blizzard oficjalnie zapowiedział tryb przygodowy do gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft - Klątwę Naxxramas.

„Starożytna nekropolia Naxxramas, siedziba potężnego licza Kel'Thuzada i jego nieumarłych sług, już niedługo stanie się miejscem akcji nowej kampanii dla pojedynczego gracza” - czytamy na oficjalnej stronie.

2
Jedna z nowych kart

Twórcy szykują potyczki z bossami, znanymi fanom World of Warcraft: olbrzymią pajęczycą Maexxną, zagrzybiałym monstrum Ohydziarzem czy zszytym z ciał zabitych awanturników plugastwem Łaciorem.

Wraz z trybem przygodowym pojawi także 30 nowych kart, otrzymywanych w ramach nagród za wykonywania zadań, między innymi Grabarz, Cień z Naxxramas czy Nerubijskie jajo. Klątwa Naxxramas rozgrywana będzie na innej planszy, wyposażonej w elementy interaktywne.

Kolejna innowacja to wyzwania klasowe, dodatkowo utrudniające pojedynki przygodowe, z kolejnymi kartami za zwycięstwo.

Nowy tryb rozgrywki zadebiutuje „w ciągu pięciu kolejnych tygodni”. „W tym czasie śmiałkowie przemierzą skrzydło po skrzydle - jedno w każdym tygodniu. Pierwsze z nich - Rewir Arachnidów - zostanie udostępnione bezpłatnie wszystkim graczom w Hearthstone” - wyjaśniają twórcy. Za pozostałe lokacje będzie trzeba zapłacić - w złocie lub prawdziwymi pieniędzmi.

Nie podano daty premiery opisywanej aktualizacji, ale tryb przygodowy ma zadebiutować jednocześnie na PC, Macu i iPadach.

1
Jeden z bossów - Heigan - i jego umiejętności

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami