Strauss Zelnick: 70 procent posiadaczy GTA 5 gra w GTA Online

Szef Take-Two o sukcesie gry.

Strauss Zelnick, szef firmy Take-Two przyznał w jednym z wywiadów, że 70 procent posiadaczy GTA 5, dysponujących dostępem do Internetu, gra także w GTA Online.

- Największą i najbardziej interesującą zmianą jest tym razem nie tylko sprzedaż 32,5 mln egzemplarzy czy miliard dolarów przychodów w trzy dni, ale fakt, że 70 proc. posiadaczy GTA 5 z dostępem do sieci włącza także GTA Online - przyznał menedżer w rozmowie ze stacją telewizyjną Fox News (dzięki, CVG).

- Kilka lat temu, po premierze gry zbieraliśmy pieniądze i ruszaliśmy z kolejnym projektem, bez względu na rozmiary tytułu. Teraz zauważamy powracających, płacących graczy. Mówiłem o tym sześć lat temu, gdy przejmowaliśmy Take-Two. Miło jest zobaczyć, że założenia są realizowane - dodaje, mając na myśli zapewne kontrowersyjne transakcje cyfrowe.

Już 11 kwietnia GTA Online otrzyma nową zawartość w kreatorze własnych misji, a na wiosnę tego roku zaplanowano debiut oczekiwanego trybu napadów w kooperacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami