Pierwsze filmy z Dark Souls 2 na PC

Płynnie, ale bez rewolucji.

Część zachodnich przedstawicieli mediów miała już okazję sprawdzić działanie Dark Souls 2 w wersji PC, a w sieci pojawiły się pierwsze filmy z rozgrywki i porównania.

Dziennikarz serwisu Joystiq przyznał, ze posiadacze komputerów osobistych będą mogli modyfikować ustawienia graficzne - potwierdzono także listę opcji, o której pisaliśmy wczoraj. Nowa wersja oferuje też stabilną liczbę klatek na sekundę, większą niż na konsolach PS3 i X360.

Poprawie uległa rozdzielczość tekstur - są one teraz mniej rozmyte. Ogólna jakość oprawy nie uległa jednak rewolucyjnej zmianie na lepsze, zwłaszcza w sferze oświetlenia, które nadal nie wygląda tak, jak na pierwszych trailerach z 2013 roku. Najkorzystniejszym usprawnieniem jest podobno większa płynność rozgrywki.

Poniżej znaleźć można dwa filmy porównawcze oraz dłuższe spojrzenie na grę od serwisu GiantBomb. Dziennikarze tego ostatniego przyznali, że w przypadku możliwości wyboru, gracze powinni zdecydowanie postawić na edycję na komputery osobiste. Zwrócono też uwagę na radykalnie skrócone czasy ładowania.

Dark Souls 2 ukaże się na PC już 25 kwietnia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami