Ujawniono listę opcji graficznych z Dark Souls 2 na PC? - raport

Wygładzanie krawędzi, tekstury i inne.

Przedstawiciele mediów na Zachodzie otrzymali już kopie Dark Souls 2 na PC. Choć publikacja materiałów z rozgrywki jest jeszcze zakazana, to w sieci pojawił się zrzut z ekranu, prezentujący rzekomą listę ustawień graficznych.

1
Ustawienia graficzne Dark Suls 2 na PC

Obrazek, opublikowany w serwisie Reddit, ujawnia między innymi opcje wygładzania krawędzi, jakości tekstur, cieni i efektów, rozmycie obrazu, głębię widzenia czy wygląd wody i modeli.

Z nieoficjalnych informacji wynika także, że znacznie skróciły się czasy ładowania.

Właśnie jakość efektów oświetlenia była w ostatnim czasie przyczyną kontrowersji, a gracze zarzucali twórcom pogorszenie oprawy graficznej w porównaniu z pierwszą zapowiedzią Dark Souls 2 z 2013 roku.

Zwiastun pokazywał imponujący i bogato oświetlony średniowieczny świat, z dynamicznie reagującymi cieniami i pochodniami w mrocznych korytarzach. Jednak edycja, która trafiła do sklepów na konsole PS3 i X360, wygląda już zdecydowanie gorzej.

„Deweloperzy zawsze stają przed wyzwaniem, polegającym na przygotowaniu jak najlepszego doświadczenia, jednocześnie nie zaniedbując dynamiki rozgrywki i balansu. Finalna wersja Dark Souls 2 to właśnie efekt końcowy tego delikatnego balansu” - tłumaczyło studio From Software.

Gra ukaże się na PC już 25 kwietnia, ale szczegóły na temat pecetowej konwersji mają pojawić się już jutro.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami