Dziś premiera darmowego dodatku do bijatyki Divekick na PC i PS3

Nowa postać i usprawnienia.

Humorystyczna bijatyka Divekick otrzyma dzisiaj darmową aktualizację w wersji PC i PlayStation 3 - ogłosił producent, studio Iron Galaxy.

Rozszerzenie obejmuje zawartość z wydania Addition Edition, które ukaże się w przyszłości na PlayStation 4 i Xbox One. Otrzymamy „co najmniej” jednego nowego wojownika, a także liczne zmiany w balansie rozgrywki. Twórcy wyeliminowali też sporo błędów.

Grę wydano także na PlayStation Vita, ale w tym przypadku na aktualizację trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

W Divekick walczące postacie kontrolujemy za pomocą dwóch przycisków, odpowiedzialnych za skok i kopnięcie. Pomimo minimalistycznego podejścia, autorzy zdołali rozbudować tytuł, wprowadzając 13 postaci z różnorodnymi charakterystykami.

Początkowo produkcję planowano sfinansować na Kickstarterze, ale Iron Galaxy zdecydowało, że jest w stanie dokończyć produkcję we współpracy z One True Game Studios. Studio z Chicago specjalizuje się głównie w konwersjach tytułów innych deweloperów na różne platformy sprzętowe (obecnie Borderlands 2 na PS Vita), ale ostatnio poinformowano, że zajmie się także dalszym rozwojem Killer Instinct na Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami