Telltale Games wyda swoje gry przygodowe na Fire TV od firmy Amazon

Ale bez Tales From the Borderlands?

Studio Telltale Games, twórcy The Walking Dead czy The Wolf Among Us poinformowali, że wydawane w odcinkach produkcje przygodowe ukażą się także na Fire TV - nowym urządzeniu multimedialnym od sieci sklepów internetowych Amazon.

1
Clementine oświetlona blaskiem Fire TV

Gadżet napędzany jest systemem Android. Deweloperzy zapewniają, że pierwszy sezon The Walking Dead jest już dostępny, a wkrótce opublikowana zostanie druga seria, razem z The Wolf Among Us i nadchodzącym Game of Thrones, powstającym na bazie serialu „Gra o Tron”.

Nie podano jeszcze żadnych dat. Nie wiadomo także, czy na Fire TV pojawi się też druga z nowych produkcji Telltale - Tales From the Borderlands.

Latem ubiegłego roku studio potwierdziło, że dwa sezony The Walking Dead zadebiutują na innym urządzeniu napędzanym Androidem - Ouya. Tej konwersji jeszcze jednak nie wydano.

Dzisiaj informowaliśmy już o nowych pracownikach Amazon Game Studios, gdzie od niedawna pracują Kim Swift, współtwórczyni gry logicznej Portal czy strzelanki Left 4 Dead, a także dyrektor kreatywny Far Cry 2 - Clint Hocking.

Z innych wieści na temat Telltale: twórcy ogłosili wczoraj daty premier trzeciego odcinka The Wolf Among Us.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami