GTA Online: wiosenna aktualizacja wprowadzi napady w kooperacji

Fabularne DLC jeszcze w tym roku.

Studio Rockstar opublikowało plany na kolejne rozszerzenia dla GTA Online. Oczekiwane napady w kooperacji pojawią się w sieciowym trybie GTA 5 wiosną tego roku.

„Dobierz najbardziej zaufanych członków zespołu i razem z innymi najemnikami wykonaj skoki w kooperacji, dla chwały i zysków" - napisano na oficjalnej stronie. Nie podano daty premiery, ale więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.

Z innych planów na przyszłość: już w przyszłym tygodniu gracze będą mogli tworzyć własne misje w ramach trybu Capture, z licznymi modyfikatorami do dostosowania.

Wkrótce pojawi się także aktualizacja High Life, wprowadzająca dodatkowe apartamenty i inne nieruchomości, karabin bezkolbowy, stroje, motocykl oraz trzy samochody.

Jeszcze w tym roku Rockstar planuje kolejne dodatki do Grand Theft Auto Online, ale także do podstawowej wersji GTA 5 - w tym DLC z misjami fabularnymi.

1
Dewbauchee Massacro i Pegassi Zentorno z dodatku High Life

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami