Natural Doctrine ukaże się w Europie

Japońskie RPG na konsole PlayStation.

Natural Doctrine - japońskie połączenie strategii i RPG - ukaże się na Zachodzie. Platformy docelowe to konsole PlayStation: PS3, PS4 i PS Vita.

Tytuł rozgrywa się w świecie fantasty, pełnym magii i broni białej. Ludzkość wybudowała potężną fortecę - Feste - gdzie odpiera ataki innych ras. Gracz wciela się w miejskiego strażnika Jeffa, a naszym zadaniem jest eksterminacja goblinów i pozyskanie ważnych surowców. W zadaniu pomagają nam Vasilisa i Anca.

Twórcy przygotowują kilka trybów rozgrywki: kampanię fabularną, kooperację i multiplayer. Posiadacze wszystkich wersji sprzętowych będą mogli współpracować i walczyć na tych samych serwerach, możliwe będzie także przeniesienie zapisanych stanów rozgrywki.

Za produkcję odpowiada studio Kadokawa Games, które wcześniej jedynie wspomagało prace innych firm, między innymi nad Lollipop Chainsaw i Killer is Dead.

Natural Doctrine ukaże się w Japonii już 3 kwietnia - informuje serwis IGN. Premierę na Zachodzie zaplanowano na jesień, w wersji pudełkowej i cyfrowej - w systemie cross-buy, gdzie zakup jednej wersji oznacza dostęp do gry na wszystkich platformach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami