Aktualizacja inFamous: Second Son pozwoli graczom zmieniać porę dnia

Twórcy umożliwią też zablokowanie liczby klatek na sekundę.

Przedstawiciel Sucker Punch poinformował na oficjalnym blogu PlayStation, że nowa aktualizacja gry inFamous: Second Son pozwoli graczom wedle uznania zmieniać porę dnia w Seattle po ukończeniu kampanii.

„Chcemy, byście wiedzieli, że słuchamy waszych uwag. Większych i mniejszych. Traktujemy je poważnie” - napisał Brian Fleming, współzałożyciel studia.

Zmiany pory dnia będzie można dokonać w prosty sposób w menu opcji. Poza tym, pojawi się też możliwość wyłączenia elementów interfejsu - „specjalnie dla utalentowanych autorów screenshotów”.

Fleming poinformował również, że twórcy pozwolą użytkownikom ograniczyć liczbę klatek na sekundę do trzydziestu i zablokować ją.

„Uważamy, że lepsza jest wartość odblokowana, ale zdajemy sobie sprawę, że niektórzy odczuwają przez nią dyskomfort. Będziecie więc mogli sprawić, że liczba klatek nie będzie przekraczać trzydziestu”.

Aktualizacja zostanie zaimplementowana najwcześniej za dwa tygodnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami