FTL: Advanced Edition ukaże się 3 kwietnia

Razem z debiutem na iPadach.

Kosmiczny symulator FTL w przyszłym tygodniu zadebiutuje na iPadach. Na urządzenia Apple trafi rozbudowana wersja Advanced Edition, a 3 kwietnia dodatkowa zawartość pojawi się także na PC, Macach i Linuksie.

Cenę na tablecie ustalono na 10 dolarów (ok. 31 zł). W rozszerzeniu znajdziemy między innymi nową rasę kosmitów, statek, elementy uzbrojenia, pomieszczenia, sektory galaktyki czy możliwość hakowania. Więcej szczegółów znaleźć można w naszej wiadomości z lutego.

Na komputerach osobistych Advanced Edition rozprowadzane będzie jako darmowa aktualizacja. Deweloperzy z niezależnego studia Subset Games zapewniają także, że odsłona mobilna nie będzie wspomagana transakcjami cyfrowymi.

„Z dumą informujemy, że wersja na iPada jest prawdziwym odpowiednikiem doświadczenia z PC, dlatego też zdecydowaliśmy się na identyczną cenę” - napisano w ogłoszeniu.

Jeszcze w lutym tego roku twórcy zapewniali, że „przyglądają się” możliwości wydania gry także na Androida. Z powodu ograniczeń technicznych wykluczono jednak port na smartfony.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami